PRODUCT DESIGN in Ukraine

Про книгу

Редакція видавництва СР PUBLISHING представляє перший випуск книги PRODUCT DESIGN in Ukraine | Furniture, Lighting, Decor («ПРОДУКТОВИЙ ДИЗАЙН в Україні | МЕБЛІ, ОСВІТЛЕННЯ, ДЕКОР»). Вона висвітлюватиме найбільш професійні й оригінальні предмети меблів, освітлення та декору, вироблені українськими дизайнерами, архітекторами, студіями.

Interior Design in Ukraine

ПРЕДМЕТИ

Останні п’ять років українські дизайнери заявили про себе на світовій сцені предметного дизайну завдяки участі в міжнародних виставках і завоюванню численних нагород і перемог у міжнародних конкурсах. Український предметний дизайн вже виходить за межі локального і стає міжнародним. Його відрізняють естетика та якість, лаконічність форм і застосування натуральних матеріалів; чільне місце в ньому частіше посідає функціональність.

Projects

ДИЗАЙНЕРИ

Автор та видавничий дім CP PUBLISHING вдячні всім дизайнерам і студіям, які взяли участь у створенні книги. Українські дизайнери створюють сучасні, якісні, функціональні предмети інтер’єру з метою покращення життя кожної людини, роблячи його естетичним і комфортним. Більшість із них слідкують за світовими тенденціями останніх років і соціальними потребами, використовуючи екологічні, стійкі чи перероблені матеріали.

Buy Book Now!

УКРАЇНСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ФОНД

Створення унікального видання про предметний дизайн в Україні стало можливим завдяки підтримці Українського культурного фонду (ucf.in.ua) в межах програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка». Ця програма була розроблена для сприяння стабільному розвитку культурних і креативних індустрій у часи пандемії та підвищенню конкурентоспроможності культурної галузі. Співпраця з такою потужною державною установою над цим проєктом дає змогу усвідомити підвищення уваги й підтримки на державному рівні в Україні креативних індустрій – як дизайнерської, так і видавничої.

 

Автор і CP PUBLISHING щиро дякують всім нашим партерам, які підтримали цей проєкт!

Про автора: Люсія Бондар – досвідчений медіаменеджер і видавець, засновник видавництва CP PUBLISHING. Вона навчалася в різних університетах, зокрема в Harvard Business School і протягом останніх 10 років є журналістом видання CP (COMMERCIAL PROPERTY) та автором різних спеціалізованих публікацій. Під її керівництвом була проведена значна кількість популярних і відомих подій в Україні, серед них щорічний Architecture&Design Forum. Люсія Бондар захоплюється дизайном інтер’єру і вивчала курс «Дизайн інтер’єру» в Instituto Marangoni (Мілан, Італія)

Блог

Interior Design in Ukraine

Замовлення

Ви можете зробити передзамовлення вже зараз!

Надішліть нам e-mail, заповнивши форму нижче, або зателефонуйте (чи надішліть повідомлення в Telegram, Viber, WhatsApp):

+38 099 775 47 19 (Альона Філат)

Ціна: 999,- грн

Ціна передзамовлення: 699,- грн

 

Ми не надсилаємо спам!

ВИХІДНІ ВІДОМОСТІ

АВТОР
Люсія Бондар, видавець (CP PUBLISHING)

ШЕФ-РЕДАКТОР
Тетяна Антонюк, головний редактор (CP PUBLISHING)

КРЕАТИВНИЙ ДИРЕКТОР
Артем Бурба

 

ВИРОБНИЦТВО
Роман Куриляк

КООРДИНАТОР
Альона Філат

ПЕРЕКЛАД АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ
Editage

© 2020 CP PUBLISHING
commercialproperty.ua
+38 099 775 47 19